Yeni Mobil Oyunumuz - Oyuncak Savaşı: Toy of War

Çocukluğunuza hoşgeldiniz! Herkes oyuncaklar canlı olsaydı diye düşünmüştür. İşte canlı oyuncaklar!

Toy of War bir üçüncü şahıs rol yapma - aksiyon oyunudur. Dünya kötü oyuncaklar tarafından kontrol ediliyor. Kötü Orklar! Oyuna yalnız bir oyuncak olarak başlıyorsun ve oyuncak askerler kurtarman gerekiyor. Askerler topla ve güçlen. Sandıkları aç ve kendini geliştir. Boss savaşlarına gir ve dünyayı kötü oyuncak askerler den kurtar.


Savaş kapında. Üstelik bu sadece bir oyuncak savaş değil, tüm dünyayı ilgilendiren bir savaş. Kötü oyuncak dünyayı kontrol altına aldılar. Kararlar verip strateji geliştirmen gerekiyor. Strateji tüm oyun boyunca çok önemli. İnsanları, hayvanları, tüm dünyayı kötü oyuncaklardan kurtar. Savaş dünyayı yok ediyor.

Savaş tüm dünyada. Evler, depolar, ofisler... Temizlenecek farklı haritalar var. Oyuncak ordu ile kötü oyuncaklarla mücadele et. Hayatın savunması senin ellerinde. Savaş bitsin. Sadece güçlü bir kral mücadele edebilir ve insanlığı kurtarabilir. Bu sen olabilir misin?

Bir mücadele ve savaş ta en önemli şeydir strateji. Düşünmeli ve planlarını yapmalısın. Oyuncak ordu kontrol et. Oyuncak dostlarının ölmesine izin verme. Gerekirse önlerine atla! Çünkü sen mavi oyuncak krallığının kralısın.

Oyunda sandıklar bulunmakta. Ama sandıkları koruyan muhafızlar da var. Oyuncak muhafızları öldür ve sandıkları aç. Çeşitli zırhlar ve silahlar kendini güçlendir. Ayrıca iyileştirme gibi çeşitli yetenekler de kazanabilirsin sandıklardan. Kendini ve ordunu güçlendir. Yoksa kötü oyuncakları öldürmek kolay olmayacak.

Haritalarda defans hatları mevcut. Kötü oyuncaklar defanslarını yok et. Oyuncak askerler kurtar, sandıkları aç ve kendini geliştir. Mükemmel bir oyuncak savaş seni bekliyor! Savaş şimdi katıl!

Oyuncak askerler bir komutana muhtaç. Mavi oyuncak krallığının kralı olduğun için sana ihtiyaçları var. Farklı krallıklar da var ve onların da sana ihtiyaçları var. Oyuncak ve dünyayı kurtar.

Ordu destek vermek için yeteneklerini kullan. Oyuncak askerler senin yeteneklerine muhtaç. Yetenekli bir oyuncak olarak onlara liderlik etmelisin. Farklı silahlar kendini geliştir. Orkları öldür!

Savaş bir oyuncak kral istiyor! En özgür oyun burada. İstediğin her şeyi yapabilirsin. Her şey sana ve strateji kalmış durumda. Savaş seni bekliyor. Oyuncak askerler seni bekliyor. Ordu seni bekliyor. Bu mükemmel eğlenceli savaşa katılacak mısın?

Gerçek dünyada muhteşem bir oyuncak savaşı bizim çocukluk hayalimizdi. Tıpkı Oyuncak Hikayesi gibi. Savaş bu kez değişti. Oyuncak ordu ve senin gibi bir oyuncak kralıyla ilgili. Oyuncak savaşı katıl ve eğlen.

Savaş oyuncağı bir oyuncak savaşında oyuncak kralıdır. Stratejini belirle ve uygula! Askerleri kurtar. Dünyayı kurtar!

İNDİRMEK İÇİN TIKLA